13. července 2015

the bitch is back


Tak nějak jsem nečekala, že k tomu někdy dojde, ale v posledních dnech se mi začala honit hlavou myšlenka, že bych se ráda vrátila k blogování. Neumím si teď už sice představit, že bych se tu rozepisovala o každé maličkosti, která se mi děje, ale rozhodla jsem se zaměřit spíše na to, co mě vždy moc bavilo a teď se tomu věnuji víc, než kdy jindy - pečení a vaření. Budete tu tedy nacházet především recepty na horu dezertů, můžete se těšit hlavně na spoustu druhů muffinů, dortů a buchet, chystám se ale také na slané koláče, domácí pečivo a sem tam i  na nějaké polévky, hlavní jídla a třeba i raw :). Všechny recepty budou nově vegetariánské, rozmýšlím se ještě, zda budu k receptu psát i vegan verze (pokud o to stojíte, rozhodně to napište pod článek).

A abych Vás trochu zasvětila do toho, co se v mém životě za poslední dobu dělo a děje, tady je rychlé shrnutí! Zakončila jsem první rok na VŠ a před několika týdny jsem se přestěhovala se svojí nejlepší kamarádkou na Žižkov (pokud tu mám nějaké sousedky, nebojte se dát vědět, ráda tu někoho poznám!). Také jsem začala pracovat ve svém oblíbeném baru, kam jsem původně chodívala zpívat. Ten zpěv je vlastně také taková menší novinka :D Tak nějak jsem zjistila, že prý vlastně umím zpívat, takže teď mám kapelu a také rozjednané nějaké koncerty jen s kytarou. Jo a také jsem tak trochu změnila barvu vlasů :)

To by bylo prozatím vše, doufám, že Vás blog bude pořád bavit, protože to mi dělá největší radost. Budu strašně moc ráda, když mi napíšete, co dalšího by Vás kromě receptů zajímalo :)


Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý komentář jsem strašně moc ráda :) Vítám vaše názory, tipy a nápady na články!