1. září 2014

catgroove

Někteří z vás už to možná vzdali a mysleli, že jsem s blogem skončila, ale to se nestalo, měla jsem jsem jen spouustu práce. Tím se dostáváme k největší novince minulého měsíce.

Získala jsem totiž novou práci, kde jsem také trávila většinu času. Najdete mě v restauraci Rawcha hned vedle Palladia :) Především za barem, občas i v kuchyni. Nikdy jsem nevěřila tomu, že by se mi poštěstilo a já začala pracovat v nějaké veganské restauraci. Že to nakonec bude raw restaurace, jsem netušila už vůbec. Mimochodem, je tam úžasný kolektiv a po dlouhé době mám práci, do které se těším :).

Volné dny jsme trávili s přítelem buď na Náplavce, nebo v posteli se Sexem ve městě. Také jsme si udělali výlet na Lipno.

Už za měsíc mě čeká nástup na vysokou školu, takže jsem se samozřejmě pustila do doplňování nebo spíš celkové obnovy šatníku. A v tom pokračuji i dnes, takže končím a letím si vyzvednout nejúžasnější boty ♥Číča roste jako z vody a zároveň zlobí víc a víc.

U snídaně se držím tradice.

 A užívám si poslední teplé dny.


3 komentáře:

  1. Ta poslední je skvělá! A v Rawcha jsem zatím nebyla, každopádně ti moc přeji, že jsi našla tak super práci (já pracuju naproti palladia a spokojená teda vůbec nejsem:D :/)

    OdpovědětVymazat
  2. Peckovní vlasy. Něco takovýho si chci taky nechat ostříhat!

    OdpovědětVymazat

Za každý komentář jsem strašně moc ráda :) Vítám vaše názory, tipy a nápady na články!