23. května 2014

♥ a bit of luck ♥

Mí drazí věrní čtenáři! Proč jste mi neřekli, že to se mnou jde se psaním až tak z kopce ??!
Dnes jsem náhodou najela na archiv blogu..a nestačila se divit. První rok jsem přidávala i 17 článků za měsíc ! Když to porovnám s rokem aktuálním, začínám se trochu hodně stydět. Jsem ale plná dojmů a mám spoustu skvělých zpráv, se kterými se vám zkrátka musím pochlubit.

Všechno začalo v pátek, kdy jsem ráno na mailu našla zprávu o mém maturitním slohu z ČJ. Zjistila jsem, že dopadl lépe než dobře (přesněji na 100%). V tu chvíli jsem se podivila, že se mi po dlouhé době zadařilo. Cca 3 minuty na to přišla SMS. Přijali mě na UK (studium humanitní vzdělanosti). Začala jsem se bát, protože vždy, když něco vypadá dobře, v následující chvíli se to pokazí. Místo toho ale v následujících 5 minutách přišel další mail. Sloh z AJ jsem také napsala na 100% !

Během dne mi ještě přišla zpráva od kamarádky, že našla moje fotky v časopise. Byla jsem z toho všeho mimo až do sobotního večera, kdy jsem si uvědomila, že v úterý mě čekají ústní. A že jsem se za celé 2 týdny volna nepodívala na jedinou otázku. A také, že mi chybí přečíst přesně půlka knížek. Za ty dva dny, co mi zbývali jsem shlédla 1 film (+1 další, který s maturitou sice neměl nic společného, ale musela jsem ho vidět) a přečetla si asi 2/3 otázek z jednoho předmětu. Smiřovala jsem se s tím, že s takto kvalitní přípravou si na 95% ,,zkoušku dospělosti'' zopakuji v září, ale stal se další zázrak a já úspěšně odmaturovala. S vyznamenáním. Nemusím snad ani dodávat, kolik spolužáků, kteří přípravou trávili dlouhé dny a týdny, mě teď musí nenávidět.
EDIT (12:00) : Právě přišly dopisy Fakulty sociálních věd UK. Postoupila jsem do druhého kola v přijímacím řízení k oborům Sociologie a soc. politika (♥♥♥) a Politologie! Měla bych si oživit vědomosti sakra.

Také jsem v pondělí vyhrála soutěž na coreGirls.cz !! Čeká na mě libovej balíček s oblečením a focení :)

A aby toho nebylo málo, hned ve středu jsme objevili naprosto úžasný byt ! Od příštího víkendu mě tak potkáte už jen v Praze ! :)

Mimochodem ráda si nechám od někoho místního ukázat ty nejlepší kavárny ;)

♥ Rare.clothes ♥
3 komentáře:

 1. wow, gratulujuu! taky jsem měla sloh z AJ na 100%, moje maturitní příprava na ústní vypadala podobně, ale nakonec jsem odmaturovala stejně skvěle jako ty:D a nejlepší kavárny jsou rozhodně Moment, Café Neustadt, Kávovárna a I need coffee:)

  OdpovědětVymazat
 2. Příprava na moji maturitu vypadala podobně...naštěstí se podařilo :D Státnice už jsem tak nezanedbala (vyjma flákání bakule) a taky jsem z nich měla daleko menší stres, než z maturity :)

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluju ti moc ke všemu, si hustá!
  A rozhodně Moment!! :) :)

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář jsem strašně moc ráda :) Vítám vaše názory, tipy a nápady na články!