29. ledna 2013

galaxy leggings & creepers

Konečně dorazily dvě důležité věci z mého wishlistu. Jak už název napovídá, z romwe mi přišly galaxy legíny a těsně po nich i creepers.

Co se týče vesmírné parády, tak ve skutečnosti legíny vypadají ještě líp než na fotkách. Skvěle sedí, nijak se neshrnujou, nepadají a nějak záhadně dělají hubenější nohy (čekala jsem opak). Navíc jsem je koupila ve správný čas, kdy na ně byla docela dobrá sleva a když se k tomu ještě přidala další sleva na první nákup, vyšly mě na směšných 250,-! Pro mě nejlepší koupě posledních měsíců :)

Už tak dobře to ale nevypadá s creepers. Tyhle boty jsem si přála opravdu dlouho. Jednou už jsem si je kupovala, bohužel přišly asi o 2 čísla menší a tak musely pryč. Znovu jsem se odhodlala až teď. Objednávala jsem je přes jeden pražský obchůdek. S rychlostí dodání jsem si tedy moc nepolepšila, čekala jsem opět více než měsíc. Botám se na první pohled nedá nic vytknout.ALE! Nevím jak je to možné, ale jsou mi..nevím jak to říct..malé a zároveň i velké. Ve špičce mě bota tlačí na prsty, což by se dalo přežít. Ale zároveň se mi při každém kroku jakoby napůl vyzuje, takže po prvním dnu nošení mám na obou patách 3cm velké puchýře. Takže mě prosím uklidněte, že se špička vytáhne a že se tyhle boty vyšlápnou. Jinak si neumím vysvětlit ty kladné recenze o tom jak jsou tyhle boty pohodlné !!10 komentářů:

 1. Ty legíny jsou naprosto suprový! :) Ale ty boty se mi vůbec nelíbí no :)

  OdpovědětVymazat
 2. Kamarádka měla podobný problém s creepers,chodila v nich docela často a nakonec se to nějak srovnalo :)

  OdpovědětVymazat
 3. Legíny máš i na Ebay a levněji :)

  OdpovědětVymazat
 4. tak tak, řeším ten stejný problém.. teda, velké mi nejsou, zdají se akorát ale snad mi jsou volné? při každém kroku se vyzují..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mě právě ještě trochu tlačí tak nechápu jak se zároveň můžou vyzouvat..ale jsou tak boží, že si v nich klidně zničim nohy :D

   Vymazat
 5. Legíny fajn, boty mě absolutně neoslovují :)

  OdpovědětVymazat
 6. boty a i legíny jsou naprosto skvělé! ♥

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář jsem strašně moc ráda :) Vítám vaše názory, tipy a nápady na články!