11. března 2012

help me!

Prosím hlavně holky z Prahy o radu. Zejtra tam jedu nakupovat, a jelikož se tam vyznam tak, že občas nenajdu ani Václavák, tak by se mi hodily nějaký tipy, který obchodní centra jsou nejlepší, který vynechat, a taky kde se přede mnou skrývaj všechny ty úžasný sekáče !!(u nás v Budějcích je to bída). Jo a klidně poraďte i nějakou zajímavou výstavu, kavárnu nebo místo :)

7 komentářů:

 1. Nejsem z Prahy, takže radu nemám, ale přeju ti, abys našla všechno co potřebuješ a hlavně úžasně nakoupila:)

  OdpovědětVymazat
 2. Nejsem z Prahy,ale nejlepší centrum je Palladium,to je kousek od nádraží,kdybys nevěděla.:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo do Palladia chodim právě vždycky, to je jediný sama najdu :D

   Vymazat
  2. Akrády hned u metra Pankrác, Smíchov u metra Anděl. Není problém to najít, všechny tyhle obchodní centra se nachází hned u metra. Dále Chodov, DBK na Budějovické.
   Se sekáčema bohužel neporadím.
   Ráda chodím do čajovny Shisha (http://www.cajovna-shisha.cz/kontakt-a-mapa/). Jsou, myslím, na dvou místech, stejně jako Dobrá trafika. A taky mám ráda Sivu, je to kousek od Václaváku.

   Užij si to. :)
   N.

   Vymazat
  3. A kousek od čajovny Shisha je hodně velký nýkupní centrum Harfa a dvě zastávky tramvají odtud máš zas nákupní galerií Fénix (metro Vysočanská).

   Vymazat
 3. tak určitě palladium, arkády, oc nový smíchov a tak:)) dobrý sekáče jsem v praze taky zatím neoběvila:/ textil house na národní třídě, možná tak.. a na náměstí míru je taky něco jako sekáč, ale mají to tam předražený. dobrej je v radotíně, akorát to je za prahou no:D

  OdpovědětVymazat
 4. haha, asi jsme na tom stejně! :D já Prahu neznám vůbec :D

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář jsem strašně moc ráda :) Vítám vaše názory, tipy a nápady na články!